هنوز فروشنده نیستید؟

 

همین الان فروش خود را در Hamechio.com شروع کنید

 

اگر شما هم در فکر راه اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید؛ همین حالا وقتشه که وارد همه چیو شوید. این فروشگاه بستری رایگان برای کلیه کسب و کار های کوچک و بزرگ، فراهم کرده تا فروشندگان نه تنها به سادگی محصولات خود را به فروش برسانند، بلکه هر لحظه شاهد افزایش نرخ فروش خود باشند. فقط چند کلیک تا راهاندازی آنلاین فروشگاهتان باقی است

همه‌چیو، بستری مناسب برای ارتباط بین خریدار و فروشنده است. Hamechio.com یک فروشگاه اینترنتی نیست، بلکه بازاری است که در آن تمامی فروشندگان و صاحبان مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و کوچک می‌توانند اجناس نو و یا دست دوم خود را در معرض دید طیف وسیعی از خریداران در سراسر کشور قرار ‌دهند.

تجارت آنلاین در همه‌چیو  کاملا ایمن و منطبق با قوانین تجارت الکترونیک ایران بوده و شما می‌توانید با خیال راحت خرید و فروش لذت‌بخشی را تجربه کنید.

 مزیت های فروش در همه چیو

 

ارتباط مستقیم با مشتری

عدم نیاز به پرداخت کمیسیون

عدم نیاز به پرداخت هزینه انبار

 

 


 

فعالیت بازارهای اینترنتی یا مارکت پلیس‌ها به این صورت است که بستر و زیرساخت لازم برای خرید و فروش آنلاین را فراهم می‌کنند. بازارهای معمولی یا پاساژها را در نظر بگیرید؛ مکانی با فروشنده‌های زیاد، کالاهای متنوع و انبوه مشتریانی که نیازهای گوناگون دارند. در بازار یا پاساژ ممکن است خریداری تنها برای خرید یک کالای بخصوص آمده باشد اما با دیدن این تنوع و گستردگی محصولات، چیزهای دیگری هم خریداری می‌کند.

این اتفاقی است که در یک بازار می‌افتد. بازار اینترنتی هم دقیقا چنین چیزی است اما بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های بازارهای سنتی.

فعالیت بازارهای اینترنتی یا مارکت پلیس‌ها به این صورت است که بستر و زیرساخت لازم برای خرید و فروش آنلاین را فراهم می‌کنند. بازارهای معمولی یا پاساژها را در نظر بگیرید؛ مکانی با فروشنده‌های زیاد، کالاهای متنوع و انبوه مشتریانی که نیازهای گوناگون دارند.

 

Hamechio.com را به عنوان یک بازار اینترنتی در نظر بگیرید؛ در همه‌چیو شما هیچ هزینه‌ای برای ثبت‌ نام، ساخت فروشگاه و اضافه کردن کالا به فروشگاهتان پرداخت نمی‌کنید و کاملا رایگان یک شعبه‌ٔ ۲۴ ساعتهٔ آنلاین برای فروش کالاهای خود می‌سازید. فروشگاهی که هیچ هزینه‌ای بابت آب، برق و .. و نیز دستمزد ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید وارد کردن اطلاعات کالاها و تصاویر آن‌هاست.