Hamechio.com بازار خرید و فروش اینترنتی ایران

همه‌چیو، بستری مناسب برای ارتباط بین خریدار و فروشنده است. Hamechio.com یک فروشگاه اینترنتی نیست، بلکه بازاری است که در آن تمامی فروشندگان و صاحبان مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و کوچک می‌توانند اجناس نو و یا دست دوم خود را در معرض دید طیف وسیعی از خریداران در سراسر کشور قرار ‌دهند.

در بازار آنلاین همه چیو می‌توان انواع گوشی‌های تلفن همراه، کامپیوتر، پوشاک، لوازم خانه، ماشین، املاک و مستغلات، مایحتاج روزانه و ... را با بهترین قیمت خرید و فروش کرد.

تجارت آنلاین در همه‌چیو  کاملا ایمن و منطبق با قوانین تجارت الکترونیک ایران بوده و شما می‌توانید با خیال راحت خرید و فروش لذت‌بخشی را تجربه کنید.

 

♦  فروش با چند کلیک ساده

تولیدکنندگان،‌ فروشندگان و افراد عادی می‌توانند بدون صرف هزینه و زمان، فروشگاه شخصی خود را در این بازار آنلاین راه‌اندازی کنند.

بازار اینترنتی همه‌چیو کالای شما را در سایت قرار داده،‌ آن را به‌صورت رایگان تبلیغ کرده و به خریداران و مشتریان سراسر کشور می‌فروشد. کافی است شما موجودی خود را به روز کرده و محصولات فروخته شده را برای مشتریان ارسال کنید.

فروش اینترنتی در این بازار آنلاین می‌تواند کسب و کار شما را در کوتاه مدت رونق داده و شما را به شبکه بزرگ خرید و فروش اینترنتی کشور متصل کند.

 

♦  خرید بدون محدودیت

خرید آنلاین راه‌حلی مناسب برای کسانی است که زمان و فرصت کافی برای جستجوی محصولات و مقایسه قیمت کالاها در بازار را ندارند. هر ایرانی در هر نقطه از کشور، می‌تواند بدون ترک منزل و یا محل کار خود و با تنها چند کلیک،‌ جدیدترین کالاهای بازار را از فروشگاه محله خود و یا از فروشنده‌ای در دورترین نقطه کشور خریداری کند. ما با حذف واسطه‌ها، ایجاد رقابت بین فروشندگان و رفع محدودیت‌های فروش سنتی، به خریداران امکان دسترسی به تمامی برندها و اجناس نو یا دست دوم با مناسب‌ترین قیمت را می‌دهد.

 

♦  Hamechio.com بازار هر ایرانی

عضویت در Hamechio.com کاملا رایگان بوده و داد و ستد در این بازار آنلاین هیچ‌گونه هزینه سربار و یا محدودیتی ندارد. هر ایرانی در هر کجای ایران می تواند هر چیزی را در هر زمانی بخرد یا بفروشد. ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده و دسترسی به کلیه اجناس به‌صورت متمرکز، باعث آزادی در خرید و فروش شده و افراد می‌توانند قبل از خرید آنلاین، تمامی اجناس موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین کالا را انتخاب کنند. پس همین حالا به Hamechio.com بپیوندید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بستر داد و ستد الکترونیک امین (همه‌چیو) می‌باشد.