سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران
 

از اینکه وب‌سایت Hamechio.com را برای خرید خود انتخاب کرده‌اید از شما سپاسگزاریم. ما به حریم شخصی شما احترام گذاشته و از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر، قوانین حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنید.


♦  متعهد به حفظ حریم شخصی شما

حفاظت از اطلاعات شما در این وب‌سایت برای ما اهمیت بسیاری دارد، بنابراین اطلاعاتی که توسط شما در Hamechio.com ثبت می‌شود، اعم از نام، آدرس یا شماره تماس، تنها برای فرآیند خرید و فروش آنلاین مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و هرگونه استفاده از این اطلاعات در چارچوب قانون جمهوری اسلامی است. هرگونه بازدید شما از وب‌سایت به صورت فرد ناشناس ثبت خواهد شد، مگر اینکه با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد شوید.


زمانی که شما با نام کاربری خود وارد وب‌سایت می‌شوید اطلاعات و نظرات شما تنها برای ارتقای وضعیت ظاهری وب‌سایت، محتوا، طبقه‌بندی مشتریان و موارد مشابه استفاده می‌شود. این اطلاعات بعدها به تیم ما کمک خواهد کرد تا پیشنهادات و کالاهای مطلوب کاربران را شناسایی کرده و اطلاعات ویژه را برای آنان ارسال کند.

اگر مایل نباشید که این پیشنهادات را دریافت کنید می‌توانید هر لحظه از طریق وب‌سایت این عدم توافق خود را ابراز کنید.

نام و اطلاعات تماس شما برای ارسال کالا، در اختیار شرکت پستی قرار می‌گیرد. به علاوه اطلاعات سفارش شما تنها برای استفاده شخصی شما ذخیره می‌شود. هربار که به وب‌سایت وارد می‌شوید، می‌توانید جزئیات سفارش‌های نیمه تمام یا کامل خود را مشاهده کنید.

بازار اینترنتی همه‌چیو امنیت حفظ کلمه عبور شما را تضمین می‌کند، لیکن مسئولیت هرگونه افشای کلمه عبور از جانب مشتری، بر عهده خود وی خواهد بود. همچنین مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که تحت نام کاربری فرد انجام می‌گیرد، برعهده ی کاربر است.

 

♦  استفاده های دیگر از اطلاعات شخصی

ما از اطلاعات شما برای انجام تحقیقات بازار استفاده می‌کنیم. اطلاعات شما به صورت ناشناس و تنها برای تحقیقات آماری استفاده می‌شود. شما در هر زمان می‌توانید عدم موافقت خود را با این موضوع اعلام کنید که در این صورت از این اطلاعات استفاده‌ای نخواهد شد.

درصورتی که نظرسنجی در وب‌سایت قرار گیرد، اطلاعات این نظر سنجی در اختیار افراد حقیقی و حقوقی دیگر قرار نخواهد گرفت.

ما همچنین برای شما اطلاعاتی درباره Hamechio.com، جزئیات وب‌سایت، محصولات، پیشنهادات ویژه فروش، خبرنامه و ... ارسال می‌کنیم. اگر تمایلی به دریافت این اطلاعات ندارید، می‌توانید عدم توافق خود را اعلام کنید.

 

♦  افشای اطلاعات

اطلاعات شما در صورت نیاز برای حل اختلاف حقوقی مابین فروشنده و خریدار، برای ایفای حق، دارایی یا حفظ امنیت نفر سوم، یا در صورت عدم رعایت قوانین مربوطه، در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت. رسیدگی به این موضوعات مطابق با قانون جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

♦  حفظ حریم 

همه اطلاعات در دسترس از طریق هر یک از خدمات اعم از اطلاعات محصولات، نشان تجاری، تصاویر و کلیه جزئیات بخشی از دارایی‌های Hamechio.com به حساب می‌آید و حق استفاده یا بازنشر آن انحصارا در اختیار این وب‌سایت است. هرگونه استفاده شخصی یا تجاری از این دارایی‌ها، بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

تنها مرجع رسمی و معتبر برای ارتباط با مشتریان، پایگاه رسمی www.hamechio.com است و ارسال کلیه اطلاعات و پیشنهادات تنها از طریق آدرس رسمی ما صورت می‌گیرد. وب‌سایت ما هیچ آدرس دیگری ندارد. کاربران نیز جهت ارتباط با وب‌سایت ما تنها می‌توانند از طریق همین آدرس با ما ارتباط برقرار کنند.